У оквиру активности усмерених на очување и унапређење здравља Канцеларија за превенцију пушења Института за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут” расписује наградни конкурс за идејно решење плаката на тему „365 ДАНА БЕЗ ДУВАНА“.

Конкурс је намењен студентима уметничких факултета у Републици Србији, а учествовање је бесплатно. Рок за пријем радова је 20. новембар 2021. год. Радови ће бити селектовани и оцењени од стране стручног жирија. Најбољих 12 радова биће награђено новчаним наградама и заједно са радовима из најужег избора биће коришћени за изложбе, израду промотивних и здравствено васпитних материјала.

Обраћамо Вам се са молбом да и овог пута подржите ову активност на промоцији здравља и подстакнете своје студенте да узму учешће у овој акцији на обострано задовољство. Овом приликом Вам достављамо плакат Конкурса, текст са детаљним информацијама о пропозицијама и пријаву за конкурс који се могу наћи на линку: https://www.batut.org.rs/index.php?content=2273 . Молимо Вас да, уколико сте у могућности, плакат објавите на огласној табли факултета/високе школе.

Контакт особe за додатне информације су Надежда Николић e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. и Татјана Шљивар e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , тел. 011/2684-566/лок. 178.

Канцеларијa за превенцију пушења Института за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут”