Представа студента Стевана Јовановића ТУНЕЛ (практични део) биће одиграна 17.05.2018. са почетком у 20:00 часова, представа се игра на великој сцени ДКСГ- а.

Представа је под метнторством ванр. проф. Дејана Цицмиловића и сарадника мр. Немање Савковића. Кореографију у представи потписује професорка др. Вера Обрадовић, док је за лектуру била задужена професорка мр. Андријана Виденовић.

О представи

Мастер рад студента Стевана Јовановића “Тунел“ је адаптација истоименог романа Ернеста Сабата, фокусирана на приказивању менталног слома главног лика кроз сећања и самоанализу. Затворен у затворској ћелији, Хуан Пабло Кастел је у тунелу својих мисли који га константно и свакодневно враћа на проживљавање догађаја његове трагичне љубави према Марији. Посесивност, страст и патња доводе га до убиства које ломи његову психу и затвара га у вечити круг преиспитивања својих мотива.