Изложба студентских радова "Мали формат" биће отворена 3. октобра, у оквиру манифестације обележавања дана Факултета уметности у Нишу. Изложба се отвара у два изложбена простора: у Нишком културном центру и у Галерији Универзитетске библиотеке уз пригодан концерт и коктел.

На изложби учествују и студенти Факултета уметности у Косовској Митровици са радовима који су настали у претходној академској години: Емана Бајрамлић, Вук Вујовић, Љубинка Добросављевић, Алекса Ђекић, Алекса Ђорђевић, Сања Ђорђевић, Теодора Јовановић, Сара Манојловић, Немања Радивојевић, Дивна Васиљевић, Семра Мециновић, Виолета Ћуковић, Милица Милетић, Лазар Милошевић, Катарина Недељковић, Стефан Милутиновић, Никола Пауновић, Стеван Младеновић, Николина Алексић, Тамара Терентић, Тања Јовановић и Михајло Гавриловић. Изложба ће бити отворена до 8. октобра.