Студенти четврте године глуме у класи проф. др ум. Александра Ђинђића и асистенткиње Борјанке Љумовић имала је веома запажен наступ на фестивалу АНФИТЕАТАР у Краљеву.

У наредним редовима можете прочитати извод из критике, а целу можете наћи на линку https://hocupozoriste.rs/vesti/sekspir-je-uvek-zavodljiv?fbclid=IwAR0b4ZOF6H2KLRsJW7x-5ORrtsUBAHZLohW0N8USaX4m27axn8ddMknczAQ.

Извод из критике:

„Млада постава професора Ђинђића исказала је храброст да у класичном извођењу и сведеном сценском формату преиспитује сопствене могућности. Баш због свега тога синоћ је вредело присуствовати њиховој артикулацији бесомучне амбиције, замамности круне и проливања крви (од стране) оних који је носе. Студенти су веома виртуозно успели да нам дочарају сваког владара понаособ, те смо из старе зграде Радио Краљева изашли потпуно уверени да смо упознали Ричарда III, Хенрија VI, као и сво златно доба. Иако су тек трећа година факултета, успели су да нас освоје својом уиграношћу и добрим вођењем др Александра Ђинђића. Такође, успели су да нам врате веру да је Шекспир и те како актуелан и да су самом својом озбиљношћу положили један веома комплексан испит.

Браво, децо!”